O společnosti

AUTOBOND PLUS s.r.o. byla založena jako dceřiná společnost AUTOBOND GROUP a.s., jednoho z největších multibrandových dealerů značek KIA, Nissan, Toyota, Mitsubishi, Suzuki a Ford a přebírá veškerý prodej ojetých vozidel. Jejím 100% vlastníkem je společnost AUTOBOND GROUP a.s., sídlo společnosti je v Praze na Kolbenově ulici.

Veškerý prodej ojetých vozů se tak soustředí z menších provozoven AUTOBOND GROUP do dvou provozoven AUTOBOND PLUS v Praze – Štěrboholích a v Ostravě – Hrabové.

Pražský areál o výměře 4000 m2 se nachází na frekventovaném místě naproti areálu Čechofracht. Bylo zde vybudováno reprezentativní zázemí s parkovištěm až pro 200 vozů. V Ostravě pak došlo k rozšíření areálu stávajícího bazaru, který bude stabilně nabízet přes 100 vozů k okamžitému odběru.

Samozřejmostí jsou služby výkupu, nákupu na protiúčet, financování a pojištění – vše ve vysokém standardu autorizovaného prodejce. Velkou výhodou vozů z nabídky AUTOBOND PLUS je jejich jasný původ – jedná se většinou o předváděcí a lehce ojeté z nabídky mateřské společnosti AUTOBOND GROUP nebo vozy vykoupené od zákazníků na protiúčet v rámci prodeje nového vozu.

AUTOBOND PLUS s.r.o.

sídlo společnosti: Kolbenova 859/15, Vysočany, 190 00 Praha 9
IČ: 08844143, DIČ: CZ08844143
Spisová značka:  C 326314 vedená u Městského soudu v Praze

Naši partneři