AUTOBOND PLUS

To je centrum prodeje ročních a prověřených vozidel společnosti AUTOBOND HOLDING s.r.o. a.s. Jsme partnery značkových programů Toyota Prověřené vozy a KIA Certifikované vozy. U nás si můžete vybrat z více než 400 prověřených ročních a ojetých vozidel skladem na našich dvou provozovnách v Praze a v Ostravě.

Záruka kvality

Všechna námi nabízená vozidla procházejí důslednou kontrolou výkupním technikem, a prověřením přes společnosti CEBIA a carVertical. Garantujeme technický stav vozu, legální původ vozu, stejně jako stav najetých kilometrů. Nabízíme Vám výkup vozidel, možnost úhrady nového vozidla protiúčtem. Ve spolupráci s našimi partnery Vám připravíme výhodné pojištění a financování na míru, přesně podle Vašich požadavků.

Vozidlo Vám po úhradě zálohy převezeme na Vámi preferovanou provozovnu, a pokud se pro něj rozhodnete, zálohu Vám v plné výši odečteme z pořizovací ceny vozidla.

aktuální nabídka

od
do
Vozidlo

Josef Novák

Vše co bylo při prodeji a koupí nového vozu Mitsubishi Outlander dohodnuto bylo splněno.
Maximální spokojenost.
Díky

Vozidlo

Jaroslav Vychytil

Kupoval jsem před rokem a půl Toyotu Corollu, najeto 5.000 km, vynikající stav, rozumná cena a hlavně naprosto perfektní jednání. Auto jezdí bez jediné komplikace...

David Pekárek

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojen. Děkujeme za recenci a přejeme vám hezký den. Váš BOND AUTO Plus

Vozidlo

Josef Holík

Absolutně perfektní péče o zákazníky. Jak pan Žižka, který řešil financování a pojistku, tak prodejce, pan Krňanský, byli absolutně excelentní.

Vstřícní nejen do podpisu smlouvy, ale i v aftersales. Ve všem nám vyšli vstříc více než ochotně a zařídili za nás i převod vozidla.

Po velmi špatném zážitku v SFR Auto velmi příjemné.

Vozidlo

Petr Prochazka

S nákupem dvouletého vozu naprostá spokojenost. Pan Krňanský jako prodejce velmi vstřícný, slušný a hlavně profesionál. Tady rozhodně nenaletíte! Spolehlivý dealer i nových vozů Kia, Toyota!

Vozidlo

Daniel Fahel

Kupoval jsem zde auto a vše proběhlo v pořádku. Velký výběr aut. Ochotný a milý personál.